کشف حجاب کمونیست‌های ایرانی این باردرسوئد!+عکس

 

کشف حجاب کمونیست‌های ایرانی این باردرسوئد!+عکس

مراسم عریان شدن در این روز به خاطر سالروز زن بوده که در تاریخ 8 مارس 2012 نامگذاری شده است. این افراد روی بالاتنه برهنه خود شعارهای را با رنگ درج کرده بود که به حجاب اسلامی نه گفته است.
 

 

به گزارش پارس به نقل از شریان ،فعالین زن ایرانی که به گروه‌های کمونیستی تعلق دارند روز یکشنبه در استکهلم پایتخت سوئد اقدام به برگزاری تظاهرات کردند.
به گزارش شریان نیوز، اعضای احزاب کمونیستی و همچنین سازمان مقابله با تبعیض زنان در گردهمایی که از طریق فیس بوک برنامه ریزی شده بود، چندین زن را به خیابان کشانده و آن‌ها هم در مخالفت با حجاب پیراهن‌های خود را در آورده و به صورت عریان خود را در خیابان‌ها به نمایش عموم گذاشتند.

بر اساس این گزارش مراسم عریان شدن در این روز به خاطر سالروز زن بوده که در تاریخ 8 مارس 2012 نامگذاری شده است. این افراد روی بالاتنه برهنه خود شعارهای را با رنگ درج کرده بود که به حجاب اسلامی نه گفته است.

این اقدام چند زن کمونیست ایرانی در مخالفت با حجاب اسلامی در خیابان‌های استکهلم پایتخت سوئد، جهت پیروی از اقدامات گروه‌های فمینیستی در اکراین است که در تظاهرات، مخالفت خود را با در آوردن لباس و لخت شدن در ملاء عام، نشان می دهند.

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید