زنان معلوم الحال ابزاری برای سناریوی کثیف باند بچه محل ها +عکس

دستگیری 2 زن و 5 مرد ؛
زنان معلوم الحال ابزاری برای سناریوی کثیف باند بچه محل ها +عکس
رئیس کلانتری 159 بی سیم گفت: باند بچه محل ها که با سوء استفاده از زنان معلوم الحال دست به جنایت و سناریوهای کثیف خود می زدند، توسط پلیس منهدم شدند.
سروان محمدحسین امینی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: در پی افزایش تعداد کشفیات خودروی سرقتی شکایت هموطنان در خصوص زورگیری سرقت از اماکن، منازل، کارگاه ها، ساختمان های نیمه کاره و فریب زنان برای سرقت طلا و جواهرات بلافاصله جلسه با معاونت عملیات برگزار شد.
رئیس کلانتری 159 بی سیم اظهار داشت: این یگان با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از مالباختگان، منابع اطلاعاتی مخبرین متوجه شدند که این افراد به صورت باند و شبکه ای عمل کرده و با سوء استفاده و بکارگیری زنان معلوم الحال سناریوی کثیف خود را به اجرا در می آورند.

این مقام مسئول انتظامی اظهار داشت: به دنبال این موضوع با بررسی دقیق و استخراج اطلاعات و تصاویر مستهجن خطرناک از سیستم پلیس یک نفر از اعضای این باند به نام "امید" 23 ساله معروف به امید کوتول شناسایی شد.وی افزود: با هماهنگی لازم با سایر مسئولین و رصد شبانه روزی راهها 14 اسفند ماه سال جاری متهم نامبرده در حین حرکت با یک دستگاه خودروی پراید سرقتی ردیابی شد، که بلافاصله اکیپی از زبده ترین ماموران فاتب جهت دستگیری نامبرده اعزام شدند.

سروان امینی ادامه داد: عوامل عملیات توانستند طی تعقیب و گریزی طاقت فرسا متهم را با شلیک چند تیر هوایی متوقف و به همراه همدستش به نام جعفر 20 ساله دستگیر و به مقر انتقال دهند.این مقام مسئول انتظامی اذعان داشت: پس از انتقال متهمان به کلانتری و با تخلیه اطلاعاتی یکی از متهمان متقاعد به همکاری کردن که با گذاشتن قرار صوری با دیگر اعضای این باند بی رحم، ساعت 7:30 ، 15 اسفند سال جاری ماموران توانستند وی را دستگیر و به کلانتری انتقال دهند که در بررسی  اولیه مشخص شد که متهم به نام محمد رضا معروف "مملی" دارای چندین فقره سابقه کیفری در خصوص ارتکاب جرم های گوناگون و با محکومیت طولانی سال ها در زندان  به سر می برده.

رئیس کلانتری 159 بی سیم اظهار داشت:  در حالی که متهم "محمد رضا" خود را در چنگال قانون اسیر و پرونده جنایت های  خود را ضخیم دید، لب به اعتراف گشود و به سناریوهای کثیفی خبر داد که به دنبال آن نیز دو تن از همدستان خود را به ماموران معرفی کرد.

وی افزود:  ماموران با شناسایی مخفیگاه متهمان که اعضای این باند بی رحم بودند، بلافاصله دو اکیپ از زبده ترین افراد پلیس فاتب به طرف مخفیگاه متهمان در خیابان وحدت اسلامی ، خیابان مختیاری روانه شدند که با کسب اجازه از مقام قضایی و هماهنگی لازم به طور ضربتی و غافلگیرانه وارد مخفیگاه شده و موفق به دستگیری دو زن به نام های "اکرم" و "مینا" که از زنان معلوم الحال بودند شدند همچنین مخفیگاه متهمان نامبرده تعداد بسیار زیادی لوازم خودرو،  سلاح سرد، گاز اشک آور، مقادیری مواد مخدر و تعدادی آلات و ادوات مصرف مواد کشف و ضبط گردید.

سروان امینی گفت:  پس از دستگیری متهمان و با تکمیل اطلاعات در ساعت 21 ،‌15 اسفند دو تن از  اعضای این باند از اراذل اوباش سطح یک محسوب می شدند به نام های سیروس و حامد در محدوده خیابان غمخوار، خیابان جهانیان و خیابان شاه تیموری ردیابی شدند که با یک اقدام کاملا غافلگیرانه در حالی که با یک دستگاه خودروی سرقتی پراید در حال حرکت بودند،  دستگیر و  به مقر انتقال داده شدند.

 این مقام مسئول انتظامی  خاطر نشان کرد:  در حال حاضر  متهمان به ده ها فقره ارتکاب جرم های مختلف اعتراف کرده و با خالکوبی های مشخص اسم باند خود را به بچه محل ها نامیده بودند.

 


گفتنی است: پرونده متهمان  جهت سر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارسال گردید./ل

/ 0 نظر / 65 بازدید