این کلیپ رکورد یک میلیارد را در یوتیوب زد!

پربازدیدترین ویدئو دنیا ؛ این کلیپ رکورد «یک میلیارد» را در یوتیوب زد!
به طور حتم با عملکرد سایت یوتیوب آشنا هستید که با اشتراک گذاری ویدیوهای مختلف، کاربران بی‌شماری در سراسر جهان دارد. حال از این وبسایت خبر می‌رسد که رکورد عجیب یک میلیارد بازدید برای یک کلیپ از آن به ثبت رسیده است. فکر می‌کنید این کلیپ چیست؟! ...

به طور حتم با عملکرد سایت یوتیوب آشنا هستید که با اشتراک گذاری ویدیوهای مختلف، کاربران بی‌شماری در سراسر جهان دارد. حال از این وبسایت خبر می‌رسد که رکورد عجیب یک میلیارد بازدید برای یک کلیپ از آن به ثبت رسیده است. فکر می‌کنید این کلیپ چیست؟!

این رکورد توسط یک خواننده اهل کره جنوبی به نام PSY با سبک خاصی با نام Gangnam Style به ثبت رسیده که توانسته رکورد ویدیوی قبلی به نام Charlie bit my finger را بزند. این ویدئو بیشتر از ۵۰۰ میلیون بازدید داشت و حال این خواننده توانسته تا رکورد جدیدی در کتاب گینس بدین خاطر به ثبت برساند. نام این کلیپ PSY’s Gangnam Style است که می‌توانید از اینجا آن را به تماشا بنشینید. تا لحظه نگارش این مطلب توسط ما، ۱,۰۱۳,۹۵۱,۶۴۴ بازدید از آن صورت گرفته و ۶,۲۰۱,۰۰۰ نفر نیز آن را لایک کرده‌اند.

ظاهرا علاقه مردم به این کلیپ موسیقی بسیار زیاد است؛ گوگل می‌گوید روزانه بین ۷ تا ۱۰ میلیون بازدید از این ویدیو صورت می‌گیرد که سبب شده یک رکورد جاودانه برای آن ثبت شود و البته از طرفی گوگل با تبلیغات پیش از پخش آن، به یک درآمد میلیون دلاری دست پیدا کند.

این ویدئو چند هفته پیش توانست با پیشی گرفتن از ویدئوی “جاستین بیبر”، خواننده آمریکایی عنوان پربیننده‌ترین ویدئوی یوتیوب را از آن خود کند.

یوتیوب اعلام کرده است که این ویدیو به طور متوسط روزانه هفت تا ۱۰ میلیون بار مورد بازدید قرار می‌گیرد.

ویدئوی “گانگنام استایل” در حالی به چنین موفقیتی دست پیدا کرده است که تنها چند ماه پیش و در روز ۱۵ جولای در شبکه یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است.

/ 0 نظر / 63 بازدید