باندهای فحشا در کمین دختران سوری

باندهای فحشا در کمین دختران سوری

در سایه بی توجهی مدعیان حمایت از مردم سوریه در قبال وضع آوارگان سوری و سکوت آنها درباره زندگی بسیار سخت و دشوار آنان، هر از گاهی، خبرهایی درباره باندهای فحشا که در کمین این آوارگان نشسته‌اند، منتشر می‌شود.

 

 
 

 به گزارش شریان نیوز به نقل از شبکه خبر، خبرنگار شبکه سی ان ان گفت: در امان با "مریم" دیدار کردیم .. البته این نام واقعی او نبود، چون وی از ما خواست نام واقعی اش را مخفی کنیم.

این زن 30 ساله سوری تأکید کرد، به همراه دختر 10 ساله اش از شهر درعا فرار کردند اما همسرش در سوریه باقی ماند؛ او اکنون به همراه 14 تن از اعضای خانواده اش در دو اتاق زیرزمین یکی از ساختمان های پایتخت اردن زندگی می کند. تامین هزینه اجاره برای این زن بسیار دشوار است.

این زن سوری در خصوص آشنایی با یک گروه فساد در اردن گفت: هنگامی که به همراه نزدیکانش به یکی از بیمارستان های امان رفته بود، گفتگوی تلفنی مردی را شنید که او را امیدوار کرد. این زن در آن لحظه خیال کرد که همه دعاهایش مستجاب شده است.

وی افزود: شنیدم که آن مرد در تلفن به مخاطب خود می گفت که «به چند نفر می‌خواهی کمک کنی؟»؛ به همین علت نزد آن مرد رفتم و گفتم که ما چند کشته داده ایم و ...؛ او از ما پرسید آیا همراه مرد دارم یا خیر. من هم گفتم نه، چون دیدم چند زن دیگر مثل من، او را همراهی می کنند.

این زن سوری و دخترش همراه آن مرد به شهر "الزرقاء" رفتند، اما هنگامی که به خانه آن مرد رسیدند متوجه شد که اوضاع طبیعی نیست.

هنگامی که به منزل فردی 50 ساله که نزدیک شدند، راننده به آنها گفت که "خوشبختانه رسیدیم".

این زن سوری تاکید کرد: با ورود به منزل شوکه شدم، چون دیدم چندین دختر و پسر با وضع نامناسب پوشش در اتاقی کنار هم نشسته بودند؛ دو اتاق نیز به صورت جداگانه وجود داشت، به صورتی که وقتی جوانی وارد می شد، پس از یافتن دختر مورد نظر، به آن اتاق ها می رفت.

این زن سوری پس از روبه رو شدن با این صحنه، دچار رعب و وحشت شد و تصمیم گرفت به سرعت آن خانه را ترک کند؛ در آن لحظه یکی از دخترانی که در آن خانه بود، دستش را گرفت و از او خواست که او را نیز با خود ببرد .. مریم نیز چنین کرد.

 


 

/ 0 نظر / 36 بازدید