گلشیفته‌ فراهانی:برای مسلمان‌ها، حرف زدن با شوهر ممنوع است!

 

 
وقتی می‌خواستم از ایران خارج شوم، پدرم دلیل من از این کار را درک نمی‌کرد. به نظرش من همچنان می‌توانستم فیلم‌هایی که دوست دارم را بازی کنم. بعد از ماجرای جایزه سزار، پدرم بی سروصدا نمایشی که می‌خواست اجرا کند را به هم زد. اما اکنون او حامی من است و می‌گوید: « اگر تو بسوزی، همه ما با تو خواهیم سوخت.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، گلشیفته فراهانی در گفت و گو با مجله فرانسوی «ابزرواتور» خود را یک مبارز خطاب می کند! این نشریه فرانسوی نیز در مقاله ای در مورد گلشیفته می نویسد: «بازیگری که با ایران مبارزه می کند.»

این بازیگر سابق سینمای ایران در این گفت و گو از فعالیت‌های خود به عنوان بازیگر می‌گوید و اینکه اصغر فرهادی، وقتی او را در فستیوال برلین دیده، مجبور شده با او حرف نزند.

به نظر این بازیگر که ظاهراً غرق در توهماتش است، او «اکنون به یک تهدید» تبدیل شده است!

وی در مورد بازی در فیلم سنگ صبور می‌گوید: زن داستان، از این مرد برای آزاد کردن خود استفاده می‌کند و من از این نقش برای آزاد کردن خودم استفاده کردم!

این بازیگر سینما ادامه می‌دهد: «وقتی می‌خواستم از ایران خارج شوم، پدرم دلیل من از این کار را درک نمی‌کرد. به نظرش من همچنان می‌توانستم فیلم‌هایی که دوست دارم را بازی کنم. بعد از ماجرای جایزه سزار، پدرم بی سروصدا نمایشی که می‌خواست اجرا کند را به هم زد. اما اکنون او حامی من است و می‌گوید: « اگر تو بسوزی، همه ما با تو خواهیم سوخت.»

او اشاره ای به واکنش پدرش بهزاد فراهانی در مورد تصاویر غیراخلاقی اش در کلیپ سزار و برخی فیلم های سینمایی نکرده است، اما آنطور که خود او روایت می کند ظاهراً آقای فراهانی «اکنون حامی» اوست!

به گزارش انتخاب، گلشیفته فراهانی در گفت و گو با مجله اکسپرس در رابطه خود با این شخصیت می‌گوید: «این شخصیت مجبور است بر بالین همسرش بنشیند و از او مراقبت کند و در این حین شروع به گفتن رازهای شرم آور خود می‌کند.

او ادامه می دهد: برای خیلی از مسلمان‌ها، حرف زدن با شوهر غیرقابل تصور و ممنوع است!

وقتی خبرنگار از گلشیفته می‌خواهد که خودش داستان را روایت کند، او می‌گوید: « سال 1999، دقیقا در سال‌های ریاست جمهوری محمد خاتمی، من داشتم در یکی از خیابان‌های تهران قدم می‌زدم،. 16 سال داشتم، گرمای هوا 40 درجه بود و من شال سبکی بر سر داشتم... آن روز یک آدم بنیادگرا به پشت من اسید پاشید. بدن من سوخت و شوکه شده بودم!

گلشیفته بدون اینکه بگوید چرا امروز به بیان چنین خاطره ای روی آورده، چنین خاطره خود را به پایان می رساند که «تا یک سال و نیم بعد از آن، من لباس پسرانه می‌پوشیدم، موهای سرم را می‌تراشیدم و صدایم را کلفت کرده بودم»!!...
مطالب مرتبط :

تاسف گلشیفته فراهانی برای لیلا حاتمی+ تصویر

 
گلشیفته فراهانی در جدیدترین مصاحبه خود با مجله استاندارد فرانسه اظهارات تازه ای کرده است.
 
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ به نقل از جام، مجله استاندارد در مطلبی با عنوان «آیا کسی می تواند در ایران این عکس ها را بیاندازد؟» به حال و روز گلشیفته فراهانی در فرانسه پرداخت.
 
گلشیفته فراهانی در گفتگو با این مجله افزود: در ایران نباید موهای زنان دیده شود. ما در ایران مجله ای مخصوص عکاسی مد و فشن نداریم. ایران تصویر جدیدی از زندگی روزمره را به نمایش گذاشته است. بازیگران زن سینما مانند لیلا حاتمی (دارنده جایزه برای فیلم جدایی نادر از سیمین در جشنواره فیلم برلین سال 2011) باید در مراسم های بین المللی موهای خود را بپوشانند و این زندگی نیست.
 
او اضافه کرد: تصویر برهنه من در فیلم فرانسوی سزار تولید سال 2012 در مدت 2 روز 40 میلیون بازدید داشت.
 
ظاهرا او از این میزان بازدید بسیار خوشحال است و به نمایش گذاشتن بدن بدون لباسش را «زندگی کردن» می داند!
 
 
  لینکستان    
http://ahak.blogfa.com/ http://ejamei.blogfa.com/ http://eydel.persianblog.ir/ http://uast13.persianblog.ir/ http://aahak.persianblog.ir/ http://shahmajid.blogfa.com/ http://shootball.persianblog.ir/ http://siahsaraan.blogfa.com/ http://siahsaraan.blogfa.com/ http://shahmajid.blogfa.com/ http://shahmajid.blogfa.com/ http://oknews.persianblog.ir/ http://oknews.persianblog.ir/ http://shootball.persianblog.ir/ http://melkiraan.persianblog.ir/ http://masaaleh.persianblog.ir/ http://masaaleh.persianblog.ir/ http://khatarnegar.blogfa.com/ http://shahmajid.persianblog.ir/ http://melkiraan.persianblog.ir/ http://reporter20.persianblog.ir/ http://abolfazlesaghi.blogfa.com/ http://abolfazlesaghi.blogfa.com/ http://shahraam2006.blogfa.com/ http://khabarnegaraan.blogfa.com/ http://khabarnegarhaa.blogfa.com/ http://pajoheshgah.persianblog.ir/ هوادارن استاد عزت ا... جامعی ندوشن http://khabarevarzeshi.persianblog.ir/ http://khabarnegaraan.persianblog.ir/ http://khabarnegarhaa.persianblog.ir/ http://khabarnegaraan.persianblog.ir/ علمدار کربلا ابوالفضل العباس (علیه السلام) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 تهران http://khabarevarzeshi.persianblog.ir/ http://khabarevarzeshi.persianblog.ir/ http://khabarnegarhaa.persianblog.ir/ http://khabarevarzeshi.persianblog.ir/ http://abolfazlesaghi.persianblog.ir/ http://abolfazlesaghi.persianblog.ir/ http://pajoheshgah.persianblog.ir/ http://shahraam2006.blogfa.com/ http://khabarnegaraan.blogfa.com/ http://abolfazlesaghi.blogfa.com/ http://abolfazlesaghi.blogfa.com/ سیه سران جلفا هادی شهر علمدار http://reporter20.persianblog.ir/ http://khatarnegar.blogfa.com/ http://melkiraan.persianblog.ir/ http://melkiraan.persianblog.ir/ http://khatarnegar.blogfa.com/ http://shahmajid.persianblog.ir/ http://shahmajid.persianblog.ir/ http://shootball.persianblog.ir/ http://siahsaraan.blogfa.com/ http://shahmajid.blogfa.com/ http://oknews.persianblog.ir/ http://shootball.persianblog.ir/ http://shootball.persianblog.ir/ http://oknews.persianblog.ir/ http://shootbal.persianblog.ir/ http://shootball.persianblog.ir/ http://aahak.persianblog.ir/ http://ejamei.blogfa.com/ http://ejamei.blogfa.com/ http://ahak.blogfa.com/ http://khatarnegar.blogfa.com/ اخبار فناوری اطلاعات شبکه اجتماعی بهشت من باشگاه مدیران و متخصصان لیست وبلاگ های فارسی

 

/ 1 نظر / 14 بازدید

برای این شخصیت متاسفم