تجاوز وحشیانه به دختر 5 ساله

 

 

دختری که با پوشش مردانه اش درمسجدالحرام جنجال بپا کرد!

یک دختر لبنانی در اقدامی بی سابقه و تعجب برانگیز، با بر تن کردن احرام مردانه ، وارد فضای مسجد الحرام شد!

در اولین دقایق ورود وی به مسجد الحرام، مأموران انتظامی و امنیتی مسجد الحرام متوجه موضوع نشدند اما پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از طریق دوربین های مدار بسته موجود در مسجد الحرام، از این ماجرا اطلاع یافتند.

به محض اطلاع یافتن این موضوع، همه مأموران انتظامی و امنیتی مستقر در مسجد الحرام بسیج شدند تا او را پیدا کنند. این موضوع موجب به هم ریختن نظم و امنیت فضای داخلی مسجد الحرام شد.

 

 

پس از شناسایی او توسط مأموران، فورا یک عبای زنانه (چادر عربی) بر سر وی انداختند تا بخش عریان بدن او را بپوشانند. پس از آن وی را به مقر نیروهای انتظامی مسجد الحرام هدایت کردند.

او در بازجویی های اولیه مدعی شد که اطلاع نداشته که این احرام فقط مخصوص مردان است. گفته می شود بازجویی ها با وی برای روشن تر شدن موضوع ادامه دارد.

 

سنگ قبر ملا نصرالدین کشف شد + عکس

این سنگ قبر اصلی مزار 'ملا نصرالدین' است که در سال ۲۰۰۳ در جریان مرمت منطقه ای روستایی در 'اسکی شهیر ' ترکیه در نزدیکی قونیه پیدا شده و به کتابخانه مسجدی در روستای' سیوری حصار' منتقل شده است.

به گزارش افکارنیوز، اخیرا کارشناسان و باستان شناسان ترکیه متفق القول شده اند که این سنگ قبر که از گورستانی قدیمی در منطقه "سیوری حصار" به دست آمده است در واقع سنگ قبر اصلی ملا نصرالدین بوده است.

 

ملا نصرالدین که درکشورهای جنوب غرب آسیا،قفقاز، آسیای مرکزی ، افغانستان و، ترکیه و حتی برخی کشورهای بالکان به عنوان یک شخصیت تاریخی - فکاهی شناخته شده است ، به روایتی 8 قرن پیش و در دوره حکومت سلجوقیان در منطقه خراسان ایران زاده شد و بعدها برای زندگی راهی دیار آناتولی شد.

 


هم اکنون مزار ملا نصرالدین در منطقه آک شهیر در نزدیکی قونیه زیارتگاه عده زیادی از مردم ترکیه و حتی توریست های خارجی است.


دولت ترکیه 5 سال پیش(2008) مراسم هشتصدمین سالگرد تولد ملا نصرالدین را برگزار کرد.

 

تجاوز وحشیانه به دختر 5 ساله هند را تکان داد + عکس

 

شفقنا - هند که در ماه های اخیر شاهد تجاوز های مکرر به زنان داخلی و خارجی بوده است این بار از شنیدن خبر تجاوز وحشیانه به کودکی 5 ساله تکان خورد.

به گزارش سرویس بین الملل شفقنا از وال استریت جورنال، دختری پنج ساله پس از آنکه به مدت چندین روز مورد تجاوز و ضرب وشتم یک متجاوز قرار داشت در حالی که در وضعیت وخیمی به سر می برد از سوی پلیس نجات یافت.

نخست وزیر هند در این ارتباط از مردم خواست برای نجات از شیطان تجاوز فکری کنند و راهی بیابند.

خانواده این دختر پلیس را به کوتاهی متهم کردند اما پلیس این اتهام را رد کرد.

این دختر از سوی یک مرد 30 ساله در ظبقه همکف آپارتمانی که زندکی می کرد ربوده شده بود و پس از آنکه فریاد ضجه و ناله های او توجه همسایه ها را جلب کرده بود مردم درب خانه را شکسته و وارد شده بودند.

پزشکان معالج وضعیت دختر را بسیار بد و از نظر داخلی دارای جراحت های بسیار معرفی کردند. او هم از سوی فرد متجاوز و هم با اشیاء خارجی به شدت مورد تجاوز قرار گرفته بود.

کشور هندوستان ماه هاست که با اخبار پی در پی تجاورز توجه جهانیان را به خود جلب کرده است.

 

 

/ 0 نظر / 16 بازدید