اولین مربی زن گالاتاسرای؛ نام من احساس است!

اولین مربی زن گالاتاسرای؛ نام من احساس است!

به دلیل محرومیت نه جلسه ای فاتح تریم احتمالا خانم دیوگو اردوگان، به صورت موقت هدایت این تیم ترکیه ای را در دست خواهد گرفت

 

گل- بعد از اعلام محرومیت 9 جلسه ای فاتح تریم از همراهی گالاتاسرای در رقابت های لیگ ترکیه به دلیل درگیری با داور، حالا سران این باشگاه به دنبال جانشین موقتی برای مربی موفقشان هستند.

این درحالی است که اومیت داویلا و حسن ساس، دستیاران تریم هم برای یک و دو جلسه از همراهی گالا محروم هستند و از همین رو این احتمال وجود دارد که خانم دیوگو اردوگان، مربی ذخیره های گالاتاسرای، اولین بانویی باشد که به صورت موقت هم که شده به عنوان یک سرمربی روی نیمکت مربیگری یک تیم در سوپرلیگ ترکیه قرار خواهد گرفت.

فاتح تریم بعد از اعتراض شدید به داوری در جریان بازی تیمش مقابل مرسین ایدمانیوردو قبل از مصاف تیمش در دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید، از سوی داور مسابقه اخراج شد و حالا با این محرومیت سنگین مواجه شده است.

حالا انتظار می رود که خانم اردوگان در بازی شنبه شب گالاتاسرای مقابل کاردمیر کارابوک روی نیمکت مربیگری تیم گالا قرار بگیرد. این درحالی است که خانم اردوگان و کلودیو تافارل، مربی دروازه بانان  گالا تنها 2 گزینه ای هستند که می توانند جای خالی تریم در این هفته ها را پر کنند وخود تریم هم در صحبت هایی گفته:« اردوگان و تافارل ممکن است در بازی با کارابوکسپورت روی نیمکت مربیگری بنشینند.»

Erdogan is the coach of the Galatasray reserves team.  Foto: Getty Images

حالا او ، بانوی شماره یک ترکیه است . کسی که قرار است دروگبا و اسنایدر و آلتین توپ را به سمت پیروزی پیش ببرد. بد نیست بدانید معنای اسم او، دویگو ؛ احساس است . کسی که تریم در بازی قبلی در لحظه دعوا با داور و اخراج از زمین به کناری هلش داد تا یادش بیاورد این ورزش کماکان در تیول مردهاست.

 

/ 0 نظر / 46 بازدید