در این شغل دختران 27 سالگی بازنشسته می شوند +عکس

در این شغل دختران 27 سالگی بازنشسته می شوند +عکس

یک پرنسس سابق دیزنی لند از قوانین سخت بازیگران واقعی شخصیت های انیمیشنی از جمله سفید برفی، آلیس در سرزمین عجایب و تینکربل پرده برداشت.

پیک خبر: یک پرنسس سابق دیزنی لند از قوانین سخت بازیگران واقعی شخصیت های انیمیشنی از جمله سفید برفی، آلیس در سرزمین عجایب و تینکربل پرده برداشت.

این پرنسس ها که تحت عنوان"شخصیت های صورت" نامیده می شوند باید تمام نقل قول های فیلم هایشان را از حفظ باشند و همیشه در تمام مدت در همان نقش باقی بمانند و حتما آموزش رقص و آواز دیده باشند.

شخصیت سابق سفید برفی که تنها تحت عنوان کاربر ردیت شناخته شده است در یک جلسه پرسش و پاسخ درباره قوانین سخت و خشن کار در دیزنی لند را افشا کرد.

 

 

برای بازی در نقش شخصیت های پرنسس دیزنی باید آن فرد از هیکل بدنی مناسب، سن مشخص و خلق خوی خوب برخوردار باشد.

پرنسس دیزنی باید فرآیند شنوایی بسیار بلند و خاصی را پشت سر بگذارد. ابتدا دختران را مورد آزمایش قرار می دهند تا ببینند به صورت بالقوه می تواند شبیه شخصیت باشد و بعد آزمون های خاصی از قبیل بازیگری و مصاحبه را انجام می دهند.

محدودیت های قدی خاصی برای پرنسس های دیزنی وجود دارد آنها باید عموما قدی بین 5 فوت و 4 اینچ و 5 فوت و 7 اینچ داشته باشند ، البته برای پری هایی نظیر تینکربل و آلیس و وندی باید بیشتر ریزنقش بوده و قد آنها بین 4 فوت و 11 اینچ و 5 فوت و 2 اینچ باشد.

 

 

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در این شغل، سن دختران است. دختران باید در سنین 18 تا 23 ساله باشند ، گرچه تاکنون پیش آمده است که کسی تا سن 27 سال نیز در آنجا باشد ولی تاکنون کسی بالای 27 سال نتوانسته است شخصیت پرنسس های دیزنی را بازی کند.

بعد از انتخاب بازیگران خوش شانس آزمون ، آنها باید پنج روز کاری بسیار فشرده و سخت را برای آموزش شخصیت سپری کنند.

این بازیگر همچنین افشا کرد که بازی در این شخصیت ها اصلا کار پرسودی نبوده و او از زمان شروع در این کار ساعتی 13.50 دلار دریافت کرد که این مقدار تنها تا 16 دلار افزایش یافت.

علاوه براینکه آنها باید برای همیشه در آن نقش باقی بمانند آن است که این بازیگران در طول کار هرگز اجازه نشستن نداشته وباید همیشه لبخند بر لب و با صدای شخصیت خود حرف بزنند.

 

/ 0 نظر / 21 بازدید